1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Майстер – клас «Великодний декор»

  • В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

  • В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

  • Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

  • Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

  • “Козацькому роду нема переводу”


Арт-Панорама

Презентація виставки "Придивись,згадай і заспівай" Ангеліни Турак

Четвер, 17 листопада 2016

alt17 листопада у мистецькому клубі «Арт - Панорама» Ужгородської  центральної міської бібліотеки  відбулася презентація  персональної виставки малюнків на тканині Ангеліни Турак  «Придивись, згадай і заспівай».

Ангеліна Андріївна народилася у сім’ї з багатими традиціями. Малювати почала ще в дитинстві і з того часу все життя живе в малюванні. Вона постійний учасник різноманітних  художніх виставок. Крім того, вона  має на своєму рахунку більше  20 персональних виставок. ЇЇ роботи побачили мистецькі галереї не тільки України й Закарпаття, але й галереї  Угорщини, Словакії, Чехії, Австрії, Німеччини.

Детальніше »


Презентація виставки художніх творів"Матінка Природа малює" Маріанни Солтук

Середа, 15 червня 2016

alt15 червня в Ужгородській міській бібліотеці відкрилася виставка живопису «Матінка Природа малює» художниці –аматора Маріанни Солтук.
Виставка відкрилася у мистецькому клубі «Арт-Панорама», яка діє на базі Ужгородської міської бібліотеки.

Детальніше »


Презентація персональної виставки художньої різьби з дерева "Воскресіння Христове" Віталія Кінча

Середа, 20 квітня 2016

alt20 квітня в Ужгородській центральній міській бібліотеці презентували персональну виставку художньої різьби з дерева «Воскресіння Христове» різьбяра Віталія Кінча.

До найсвітлішого християнського свята Воскресіння Христового вперше презентував персональну виставку в мистецькому клубі «Арт- Панорама», яка діє на базі Ужгородської центральної міської бібліотеки.

Віталій Кінч надзвичайно обдарований різьбяр, родом з Міжгірщини. Мистецькі таланти успадкував від батьків: мати, Олена Федорівна - вишивальниця, а тато, Михайло Іванович – художник, різьбяр. Хист до малювання ще в ранньому дитинстві прищепив батько. Батькові поради та настанови стали орієнтиром у мистецтві. Віталій разом з батьком відновлював та оформлював церкви Закарпаття.

Детальніше »


Фотовиставка "Ужгород в наших серцях..." Івана Шете

Четвер, 24 вересня 2015

altВ клубі «Арт-Панорама» Ужгородської центральної міської бібліотеки стартувала дебютна фотовиставка  « Ужгород в наших серцях» , автор якого є молодий, креативний і перспективний фотограф Іван Шете.

Прекрасне місто над Ужем святкує цієї осені 1122 річницю. З нагоди цієї дати  фотограф презентував всім мешканцям і гостям міста неординарну фотовиставку.

Детальніше »


Виставка "Україна в об’єктиві фотохудожника"

Вівторок, 18 серпня 2015

altВІДОМІ ФОТОГРАФИ КРАЮ ПРЕЗЕНТУЮТЬ СВОЇ РОБОТИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Фотовиставка приурочена з нагоди 24 – тої річниці Дня Незалежност
України. Останні півтора року – один із найскладніших років у новітній історії України. Як ми живемо, чим дихаємо сьогодні та що плануємо робити завтра – відповіді на ці запитання на світлинах авторів.

Детальніше »


Виставка "Травневий Ужгород"

П'ятниця, 10 липня 2015

alt10 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці клубу «Арт – Панорама» відкрилась виставка «Травневий Ужгород» - виставка робіт учасників пленеру. На експозиції представлено більше 20 робіт, виконаних у жанрі реалістичного пейзажного живопису, що вдало увібрали в себе всі барви та відтінки багатогранної краси нашого міста. Виставка об’єднала твори 15 художників як професіоналів так і самодіяльних . Серед них Антон Секереш, Марина Чопей із Мукачівського району, Любов Матіко, Атоніна Дурда, Ганна Поштак із Іршавщини, Марія Шпак із Виноградова, Магдалина Березанич із Великоберезнянщини, Василь Вовчок, Олександр Сидорук, Тетяна Сопільняк, Сергій Глущук, Марія Купарь, Володимир Мишанич, Костянтин Ковган, Микола Іванчо з Ужгорода та інші.

Детальніше »


Презентація виставки графічних робіт "Відображення часу" Василя Когутича

Четвер, 28 травня 2015

 alt28 травня вібулося відкриття виставки графічних робіт молодого талановитого художника, переможця Всеукраїнського конкурсу з академічного рисунку ( м.Харків 2009 р.), викладача Закарпатського художнього інституту ім. А.Ерделі та коледжу мистецтв Василя Когутича.

Детальніше »


Презентація виставки "Дочки-матері" Аліни Магас

Субота, 04 квітня 2015

alt4 квітня Ужгородська центральна міська бібліотека знов зібрала шанувальників мистецтва на презентацію-виставки «Дочки -матері» молодої талановитої художниці Аліни Магас та доньки Інни Магас.
Ми часто споглядаємо на оточуючий нас світ, не помічаючи його чудових принад. Художник тим і вирізняється з-поміж нас, що не тільки дивиться на безмежний світ, але й бачить його. Художник тим талановитіший, чим яскравіше відтворює побачене на полотні., повідомляє Ужгородська центральна міська бібліотека.

Детальніше »


Творча постать Т. Шевченка

Ми в соцмережах