• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Презентація виставки "Дочки-матері" Аліни Магас

alt4 квітня Ужгородська центральна міська бібліотека знов зібрала шанувальників мистецтва на презентацію-виставки «Дочки -матері» молодої талановитої художниці Аліни Магас та доньки Інни Магас.
Ми часто споглядаємо на оточуючий нас світ, не помічаючи його чудових принад. Художник тим і вирізняється з-поміж нас, що не тільки дивиться на безмежний світ, але й бачить його. Художник тим талановитіший, чим яскравіше відтворює побачене на полотні., повідомляє Ужгородська центральна міська бібліотека.

Талановита молода художниця- Магас-Носенко Аліна Миколаївна, народилася в селі Грозино Коростенського району Житомирської області. Саме донька Інна надихнула маму малювати,сама ж спеціально живопису не вчилась. Та малювати любить з дитинства, хоч за пензлик взялася рік тому.alt
Аліна надає перевагу живопису, використовує рiзнi технiки, прагне знайти власну. Художниця любить працювати олійними фарбами.
У свої роботи художниця вкладає дуже багато філософських роздумів, навіть, якщо це звичайний квітковий натюрморт. За її переконаннями, квіти – це завжди емоція, чуттєвість кольору і завжди миттєвість, яку треба якомога швидше вилити на полотно.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: