• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Виставка "Травневий Ужгород"

alt10 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці клубу «Арт – Панорама» відкрилась виставка «Травневий Ужгород» - виставка робіт учасників пленеру. На експозиції представлено більше 20 робіт, виконаних у жанрі реалістичного пейзажного живопису, що вдало увібрали в себе всі барви та відтінки багатогранної краси нашого міста. Виставка об’єднала твори 15 художників як професіоналів так і самодіяльних . Серед них Антон Секереш, Марина Чопей із Мукачівського району, Любов Матіко, Атоніна Дурда, Ганна Поштак із Іршавщини, Марія Шпак із Виноградова, Магдалина Березанич із Великоберезнянщини, Василь Вовчок, Олександр Сидорук, Тетяна Сопільняк, Сергій Глущук, Марія Купарь, Володимир Мишанич, Костянтин Ковган, Микола Іванчо з Ужгорода та інші.

Відкриття виставки відбулося за участю друзів художників, співробітників й просто шанувальників вишуканого художнього мистецтва.
Захід пройшов у надзвичайно теплій і затишній атмосфері. Легкого та романтичного настрою додавали, звісно, самі роботи майстрів
altВступне слово сказала директор Обласного організаційно – методичного центру культури Ганна Дрогальчук: «Пленер,який проходив у травні місяці, мав величезну особливість в тому, що всі початківці художники і художники професіонали змогли обмінятися один з одним досвідом, творчими ідеями та задумами. А результатом пленеру стала саме ця виставка».
«У кожного художника своя манера ,свій стиль і кожен по-своєму бачить взаємодію художніх образів,делікатно розставляючи акценти на своїх полотнах» так ділилися враженнями такі відомі художники як Сергій Глущук та Василь Вовчок. Багато теплих і щирих слів висловили журналіст Василь Бедзір та поет Михайло Бабідорич.alt
Краєвиди рідного міста. Краса навколишньої природи. Монументальність архітектури. Портрети тих, хто живе поруч. Усе це — Ужгород очима місцевих художників, тепер може побачити кожен, хто зайде на виставку в центральну міську бібліотеку (Пасаж).