• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Виставка "Травневий Ужгород"

alt10 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці клубу «Арт – Панорама» відкрилась виставка «Травневий Ужгород» - виставка робіт учасників пленеру. На експозиції представлено більше 20 робіт, виконаних у жанрі реалістичного пейзажного живопису, що вдало увібрали в себе всі барви та відтінки багатогранної краси нашого міста. Виставка об’єднала твори 15 художників як професіоналів так і самодіяльних . Серед них Антон Секереш, Марина Чопей із Мукачівського району, Любов Матіко, Атоніна Дурда, Ганна Поштак із Іршавщини, Марія Шпак із Виноградова, Магдалина Березанич із Великоберезнянщини, Василь Вовчок, Олександр Сидорук, Тетяна Сопільняк, Сергій Глущук, Марія Купарь, Володимир Мишанич, Костянтин Ковган, Микола Іванчо з Ужгорода та інші.

Відкриття виставки відбулося за участю друзів художників, співробітників й просто шанувальників вишуканого художнього мистецтва.
Захід пройшов у надзвичайно теплій і затишній атмосфері. Легкого та романтичного настрою додавали, звісно, самі роботи майстрів
altВступне слово сказала директор Обласного організаційно – методичного центру культури Ганна Дрогальчук: «Пленер,який проходив у травні місяці, мав величезну особливість в тому, що всі початківці художники і художники професіонали змогли обмінятися один з одним досвідом, творчими ідеями та задумами. А результатом пленеру стала саме ця виставка».
«У кожного художника своя манера ,свій стиль і кожен по-своєму бачить взаємодію художніх образів,делікатно розставляючи акценти на своїх полотнах» так ділилися враженнями такі відомі художники як Сергій Глущук та Василь Вовчок. Багато теплих і щирих слів висловили журналіст Василь Бедзір та поет Михайло Бабідорич.alt
Краєвиди рідного міста. Краса навколишньої природи. Монументальність архітектури. Портрети тих, хто живе поруч. Усе це — Ужгород очима місцевих художників, тепер може побачити кожен, хто зайде на виставку в центральну міську бібліотеку (Пасаж).
Цікава стаття? Поділися нею з іншими: