• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Виставка "Україна в об’єктиві фотохудожника"

altВІДОМІ ФОТОГРАФИ КРАЮ ПРЕЗЕНТУЮТЬ СВОЇ РОБОТИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Фотовиставка приурочена з нагоди 24 – тої річниці Дня Незалежност
України. Останні півтора року – один із найскладніших років у новітній історії України. Як ми живемо, чим дихаємо сьогодні та що плануємо робити завтра – відповіді на ці запитання на світлинах авторів.
Експозиція налічує більше 20 робіт. Презентувати свої роботи такі відомі митці нашого краю як Володимир Балега, Юрій Мельник, Василь Ловска, Борис Корнієнко, Омелян Коляджин та інші . За кожною фотографією – історія конкретної людини, емоції, прагнення,мальовничі ландшафти нашої безмежної України. Це унікальна фотовиставка, яка зображує Україну у всіх життєвих ракурсах.
altПриємною несподіванкою заходу став подарунок молодого талановитого художника Костянтина Ковгана, який подарував бібліотеці свою роботу.
Ініціатором проведення виставки є Обласний організаційно – методичний центр культури( Г.В. Дрогальчук) та Ужгородська міська бібліотека (Г.В.Бандурка).
Запрошуємо відвідати фотовиставку , яка проходить в Ужгородській міській бібліотеці вул.Волошина,20 (Пасаж). Виставка триватиме протягом місяця. Вхід безкоштовний.