• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

"Проблема ВІЛ стосується кожного"

Сьогодні (03.12.14) в літературно-мистецькій вітальні  Ужгородської міської бібліотеки  спільно з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшла інформаційна година  - "Проблема ВІЛ стосується кожного".
   ВІЛ - це Вірус Імунодефіциту Людини, який вражає, в основному, імунну систему. СНІД - це Синдром Набутого Імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції. А якщо коротко, то ВІЛ-інфекція - це та стадія хвороби, коли вірус знаходиться в організмі, руйнує імунну систему, але ще немає зовнішніх проявів. СНІД - це стадія хвороби, коли організм людини вже не в змозі боротися з різними захворюваннями. Вони прогресують, і в результаті цього наступає смерть.

Провідний спеціаліст Ужгородського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Бабкіна Анжела Олексіївна – провела з присутніми студентами (Ужгородського музичного училища ім. Д.Задора) бесіду у формі діалогу.  Що таке ВІЛ, і що таке СНІД? У чому різниця? Які існують шляхи передачі ВІЛ/СНІДу? Як уникнути зараження ВІЛ /СНІДом? На ці, та багато інших питань присутні отримали відповіді.
   Також в рамках заходу присутні переглянули невеличкий фільм про ВІЛ, який заставив замислитись кожного.
   Під час проведення заходу працівники бібліотеки роздали студентам інформаційні буклети про ВІЛ/СНІД.
   В читальному залі бібліотеки оформлена книжкова виставка «Обери життя».

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: