1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Майстер – клас «Великодний декор»

  • В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

  • В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

  • Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

  • Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

  • “Козацькому роду нема переводу”


"Захисти себе і майбутнє родини"

altПід таким гаслом пройшла вулична акція в рамках проекту «Майбутнє варто планувати», яку організувала Ужгородська центральна міська бібліотека за підтримки БФ «Центр громадських ініціатив»(м.Перечин). До цієї акції долучилися Ужгородський міський центр соціальних служб для дітей,сім’ї та молоді,
Обласний Центр здоров’я та Всеукраїнська коаліція з репродуктивного здоров’я та планування сім ї.
Працівники бібліотеки в стислій і доступній формі провели бесіди на теми контрацепції,венеричні захворювання та небажана вагітність.
altЩоб краще молодь сприйняла подану інформацію працівники бібліотеки провели чимало цікавих та пізнавальних конкурсів. Усі учасники активно відповідали на квест-завдання. Коментували відповіді фахівці Ужгородського міського центру соціальних служб для дітей,сім’ї та молоді. Але особливою цікавинкою виявився конкурс, де потрібно було якнайшвидше і правильніше змінити памперси на іграшкових ляльках. Між вікторинами ужгородці мали змогу послухати композиції з українських народних пісень у виконанні колективу бандуристок «Струни Карпат» міського центру дозвілля. Всі учасники вікторини отримали заохочувальні призи. А за рішенням журі дві найактивніші учасниці поділили між собою головний приз – фотосесія від фотографа Анастасії Біган. alt
Привертала увагу перехожих і книжкова виставка «Майбутнє варто планувати». Працівники міської бібліотеки роздавали мешканцям міста друковану продукцію та яскраві зелені браслети з метою привернути увагу молоді до важливості питання збереження репродуктивного здоров’я і планування сім’ї. Інформація перехожих цікавила. 
Завдяки фінансовій підтримці БФ «Центр громадських ініціатив»(м.Перечин) ми мали чудову можливість провести масштабну акцію, яка спрямує ужгородську молодь «розумно» спланувати своє майбутнє.

Творча постать Т. Шевченка

Ми в соцмережах