• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

«Мій Ужгород, тобі – моя любов»

alt23 вересня в літературно-мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки  ужгородцям,  До Дня міста,  демонстрували відео презентацію.  Працівники книгозбірні провели екскурс старовинним містом,  ознайомили з історією, розповіли про видатних ужгородців, які не тільки творили старовинні мури, але й складали легенди і перекази, писали спогади, щоб залишити нащадкам пам'ять про своє швидкоплинне життя  на берегах сивого Ужа. Князь Лаборець, Федір Корятович, воєвода Петро, народний ватажок Іван Беца – ось далеко неповний перелік імен, які  завдяки  легендам збереглися до наших днів. Після перегляду відео презентації, всі присутні ознайомилися з постійно діючою книжково-ілюстративною виставкою «Рідне місто ти перлина краю».
alt Історія Ужгорода продовжується. Місто нагадує такий собі скелястий острівець серед ріки часу. Хвилі налітають на нього, вони щоразу все новіші і бурхливіші, але ніяк не можуть його стерти чи хоча б розмити. Оця стійкість і незламність міста зумовлена його тривалою історією, глибоким культурним шармом.
З Днем міста, Вас, дорогі ужгородці!
Цікава стаття? Поділися нею з іншими: