• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

«Мій Ужгород, тобі – моя любов»

alt23 вересня в літературно-мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки  ужгородцям,  До Дня міста,  демонстрували відео презентацію.  Працівники книгозбірні провели екскурс старовинним містом,  ознайомили з історією, розповіли про видатних ужгородців, які не тільки творили старовинні мури, але й складали легенди і перекази, писали спогади, щоб залишити нащадкам пам'ять про своє швидкоплинне життя  на берегах сивого Ужа. Князь Лаборець, Федір Корятович, воєвода Петро, народний ватажок Іван Беца – ось далеко неповний перелік імен, які  завдяки  легендам збереглися до наших днів. Після перегляду відео презентації, всі присутні ознайомилися з постійно діючою книжково-ілюстративною виставкою «Рідне місто ти перлина краю».
alt Історія Ужгорода продовжується. Місто нагадує такий собі скелястий острівець серед ріки часу. Хвилі налітають на нього, вони щоразу все новіші і бурхливіші, але ніяк не можуть його стерти чи хоча б розмити. Оця стійкість і незламність міста зумовлена його тривалою історією, глибоким культурним шармом.
З Днем міста, Вас, дорогі ужгородці!