• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Тренінг згідно плану реалізації проекту " Бібліотеки - мости до е-урядування "

9.08.2013 р. в інформаційному центрі Ужгородської міської бібліотеки пройшов тренінг згідно плану реалізації проекту " Бібліотеки - мости до е-урядування "
     Захід був організований для працівників бібліотек ужгородської міської системи та активних читачів бібліотеки.
     Проводили тренінг Андрій Вишняк - Регіональний представник програми "Бібліоміст" у Закарпатській області та тренери Григаш Мар’яна -  завідуюча відділом читальної зали та Яблонська Надія - завідуюча відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів ЗОУНБ ім. Ф.Потушняка.

Учасники тренінгу отримали корисні поради з користування адміністративними електронними послугами послугами національного, регіонального та місцевого рівнів, а також ознайомилися з такими послугами, як е - законодавство, е - освіта, е - зайнятість, е - транспорт та ін….
     Знання, отримані на тренінгу суттєво допоможуть покращити діяльність роботи бібліотек Ужгорода, адже це дає можливість запроваджувати нові послуги для користувачів з е-урядування….