• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Презентація збірника "Мир фэнтези"

Сьогодні в Ужгородській міській бібліотеці  відбулась презентація нового міжнародного збірника  «Мир фэнтези» І том.

Автор-упорядник книги Михайло Темнов, із захватом розповідав про новий збірник, виданий міжнародною творчою майстернею «День сказки».

Кожен із вісімнадцяти авторів цієї книги створили свій неповторний світ, в якому бушують людські пристрасті, збуваються давні прородства, відбувається череда дивних подій і у вічному поєдинку схрещують свої шпаги Добро і Зло. Герої оповідань цієї збірки, як і всі ми, часто стоять перед вибором, від якого залежать долі не лише кожного з них, але і, можливо всього людства.

Кого з нас не манили дивовижні подорожі в часі, цікаві мандрівки в космічні простори та неймовірні таємниці старовинних замків?! Хто з нас не ставив себе на місце середньовічних воїнів, благородних рицарів та безстрашних шукачів старовинних артефактів, які живуть на сторінках фантастичних романів?!

Новий збірник «Мир фэнтези» запрошує всіх любителів фантастики  у феєричну атмосферу дивовижних пригод і таємничих історій, у чудовий фантастичний світ і нехай навіть найтемніші стежки приведуть нас до доброго і теплого світла.

Михайло Темнов також подарував збірник Ужгородській міській бібліотеці і всім її філіям.

Приходьте, читайте, занурюйтесь у дивовижний фантастичний світ разом з нами….

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: