• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

Читання, присвячені 100-річчю від початку Першої світової війни

25 cічня в літературно-мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки відбулись читання, присвячені 100-річчю від початку Першої світової війни, організовані ужгородським товариством російської культури «Русский дом».
   Ведучим був почесний голова Ужгородського товариства російської культури Олексій Євгенович Луговой.

Розпочалося читання з виступу Алли Антонівни Белінської, яка трохи розповіла про творчість Миколи Гумільова і зачитала його вірші «Война» та «И год второй к концу склоняется…».
Потім до слова запросили директора видавництва, кандидата філологічних наук, Валерія Івановича Падяка, який розповів про свою книгу «Первая мировая война в Карпатах. Валерій Іванович писав з позиції людини, яка любить світ.
   Олександр Васильович Штоколов представив нову емблему товариства та запропонував конкурс на краще написання тексту до емблеми.
   Також присутні привітали з ювілеєм Світлану Петрівну Совіну. Їй вручила грамоту замісник голови Ужгородського товариства російської культури, Людмила Павлівна Бородіна.

В читальному залі була оформлена книжкова виставка «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим»