• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Презентація книги "Тисячолітнє дерево" Віктора Шостака

altКнига "Тисячолітнє дерево" Віктора Шостака – історика, етномузиколога, провідного дослідника інструментальної музики Закарпаття, музиканта, керівника народного фольклорно-етнографічного ансамблю "Ужгород" міського центру дозвілля – будинку культури.

На сторінках видання допитливий читач знайде унікальні факти про єдність слова і музики у фольклорі Закарпаття, про музичні інструменти і музичну комунікацію в пастушій традиції краю, про типи закарпатських народних інструментальних ансамблів, про роль народного музичного інструментарію у місцевих традиційних обрядах русинів-українців, угорців, румунів, які, маючи спільну багатовікову історію, продовжують плекати тисячолітнє дерево пізнання світу.