• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Презентація книги "Тисячолітнє дерево" Віктора Шостака

altКнига "Тисячолітнє дерево" Віктора Шостака – історика, етномузиколога, провідного дослідника інструментальної музики Закарпаття, музиканта, керівника народного фольклорно-етнографічного ансамблю "Ужгород" міського центру дозвілля – будинку культури.

На сторінках видання допитливий читач знайде унікальні факти про єдність слова і музики у фольклорі Закарпаття, про музичні інструменти і музичну комунікацію в пастушій традиції краю, про типи закарпатських народних інструментальних ансамблів, про роль народного музичного інструментарію у місцевих традиційних обрядах русинів-українців, угорців, румунів, які, маючи спільну багатовікову історію, продовжують плекати тисячолітнє дерево пізнання світу.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: