• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Презентація третьої книги Михайла Темнова "Сады хаоса"

84(4УКР-4ЗАК)Темнов М.Ю.
Т 32       Темнов М.Ю. Сады Хаоса: Книга третья «Формула паденья»: фантастический роман. – Ужгород: Полиграфцентр «Лира», 2011.– 456 с.

В третій книзі закарпатський письменник-фантаст Михайло Темнов завершує трилогію «Сады Хаоса». В романі він, як і у попередніх двох ккнигах продовжує вивчати закономірності і наслідки розвитку технократичної цивілізації.
В острій динаміці, разом з героями роману, читачі осмислять трагічну історію «древнего Фаєтона». Стануть свідками битви легіонів Великої Марсіанської Імперії в ущелині Померлих Надій і штурму воїнами-жерцями Темних світів храму Ши Тай. Дізнаються про нові пригоди короля Атреса Торра на Марсі, його гладіаторських поєдинках, заговорі марсіанських жерців. Також читачі наблюдатимуть за загибеллю Фаетона, космічними війнами і народженням нового світу.
В романі тісно переплітаються наукова фантастика, фентезі, казка і детектив.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: