• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Василь Горват ВЕЛИКИЙ ПОХІД

"...Науково-фантастичну прозу Василя Горвата я читаю вже не перший рік. Щоправда, здебільшого тільки в рукописному варіанті. Тому приємно було дізнатися, що його повісті вийдуть окремою книжкою - вони цього заслуговують! Україномовна НФ 80-х відчуває дефіцит нових авторів, серйозних, вдумливих творів, які б говорили про сьогодення у дзеркалі чи то далекого, чи то ближчого майбутнього, чи то незвичайної фантастичної ситуації. Уже перше знайомство з короткими фантастичними новелами В. Горвата приємно вразили – легкістю, з якою вступаєш у світ фантастичних персонажів. Хоча насправді йдеться не про вигадані проблеми, переживання або теми. Хочеться наголосити не стільки на фантастичності, скільки на актуальності повістей. Одна з них - "Напередодні урагану" - потрапила до мене в той момент, коли я, старший лейтенант медичної служби, повернувся із Чорнобильської зони. Тобто у нас трапився свій "ураган"- дещо пережив, дещо побачив, почув, а думати на багато років вперед не вистачить. Симптоматично, що в повісті (чисто по-горватівськи ) піднято тему екологічної катастрофи, вірніше її наслідків, її впливу на думки, філософію й поведінку людей. Здається, деякі передбачення уже починають збуватися..."