• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА ОЛЬГА ТИМОФІЄВА ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ФОТОВИСТАВКУ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАВ СВОЮ ПОЕЗІЮ «ВІЙСЬКОВИЙ ПОЕТ» ВОЛОДИМИР ТИМЧУК

• В головній бібліотеці міста відбулася зустріч з відомою поетесою, психологом та педагогом

• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

Сергій Степа ВЕЛОСИПЕДНИЙ ОРКЕСТР

Дві попередні книги - "Три повісті і Площа" (2005) та "Оповідання і Целми" (2006) - засвідчили прихід в українську літературу непересічного прозаїка. Сергій Степа одразу ж набув достатньо широке коло шанувальників - читачів бувалих і вибагливих, що трапляється не так часто. Кількарічна пауза, безперечно, інтригувала, а читацьке очікування чергової книги, очевидно, пропорційно зобов'язувало автора в сенсі виваженості пропозиції. Сподіваємося, що Сергій Степа потрафив подолати поріг очікування і впевнить читача у не випадковості симпатій.