• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАЛИ ВІРШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

• Що я знаю про рідну мову?

• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА ОЛЬГА ТИМОФІЄВА ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ФОТОВИСТАВКУ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАВ СВОЮ ПОЕЗІЮ «ВІЙСЬКОВИЙ ПОЕТ» ВОЛОДИМИР ТИМЧУК

• В головній бібліотеці міста відбулася зустріч з відомою поетесою, психологом та педагогом

• Майстер – клас «Великодний декор»

Безкоштовні курси з працевлаштування

3-4 лютого за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), програми «БІБЛІОМІСТ» та Благодійного фонду «ТВОРЧИЙ ЦЕНТР ТЦК» у Львові відбувся тренінг для тренерів «Проведення на базі бібліотек курсів з працевлаштування»!
Завдяки тренінгу працівники бібліотек зможуть надавати нові послуги для користувачів БЕЗКОШТОВНІ курси з працевлаштування.

Як краще підготувати резюме, бути успішним під час інтерв’ю при прийомі на роботу, підготувати самопрезентацію для потенційного роботодавця та інше.

Курси проходитимуть на базі Ужгородської центральної міської бібліотеки для 3-х груп :

• І – ті, які шукають свою першу роботу (віком від 17 до 35 років);
  • ІІ – ті, які вже мають досвід роботи, але, з певних причин, втратили (віком від 36 до 55 років);
  • ІІІ – для пенсіонерів, які шукають підробіток (віком від 55 років).

Бажаючим записатись на курси можна вже зараз

Адреса:
м. Ужгород, вул. Волошина, 20