• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Турнір по шашкам у бібліотеці...

Сьогодні в Ужгородській центральній міській бібліотеці до Міжнародного дня жінок відбувся турнір по шашкам, за підтримки Управління спорту Ужгородської міської ради.
  Турнір проходив у три раунди, близько 20 учасників дуже наполегливо змагалися між собою.
   В результаті змагань серед спортсменів по шашкам 1-ше місце посіла Мандзинець Марина, 2-ге – Бенце Мар'яна, 3-тє – Гудак Христина.
  Переможці були нагороджені медалями та грамотами.
  Такий турнір по шашкам в міській бібліотеці проводиться вже вдруге.      Сподіваємось, що нам вдасться проводити такі заходи регулярно і кожного наступного разу вони будуть на вищому рівні.
  Ми дуже вдячні організаторам (Шпонтак Сергій та Павлов Євгеній «Спорт для всіх") , що допомогли нам провести турнір.