• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Майстер-клас з нагоди Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

Михайло Темнов презентував сьомий збірник казок «День сказки»

Сьогодні в літературно-мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки відбулась презентація нового збірника казок "День сказки". Це вже сьома книга цієї серії (сім кольорів веселки), яка вийшла з-під пера міжнародної творчої майстерні, яка розпочала свою роботу ще в травні 2012 року і з тих пір впевнено розширює свою географію. Презентував збірник, автор-упорядний Михайло Темнов.
   Автори проекту "День сказки" щиро надіються, що казка та віра в добро допоможуть нам зберегти мир на нашій планеті.

Всі ми, і дорослі, і діти іноді мріємо, мрії спонукають нас жити і творити, тому автори пропонують погрузнути в атмосферу чудес, відчути себе чарівниками, феями, або просто опинитись разом з героями в фантастичному світі пригод, погуляти небувалими світами і вам не захочеться розлучатись із казкою. А казка зробить Ваше життя добрішим, рідіснішим і щасливішим.
Михайло Темнов подарував Ужгородській центральній міській бібліотеці та її філіям 6 примірників книг. Працівники бібліотек щиро вдячні за подарунок.

Тож, шановні читачі, приходьте до бібліотеки, занурюйтесь в світ казок, пригод і мрій! ПОВІРТЕ В КАЗКУ!

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: