• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Насильству - НІ!

Сьогодні 26 листопада Ужгородська міська бібліотека разом з Ужгородським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  завітали до Ужгородського музичного училища ім. Д. Задора з інформаційною  годиною до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня – Міжнародний день волонтера;
6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня – Міжнародний день прав людини.»
  Юрист- консульт  Мельник Андрій Володимирович ознайомив присутніх  з метою акції і наголосив, що Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Для  соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах в м. Ужгороді  діють та співпрацюють такі служби: Служба у справах дітей, Відділ у справах сім'ї та молоді, Ужгородський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які тісно пов’язані і взаємодіють. Кожен, хто звернувся до цих служб може конфіденційно, безкоштовно вирішити свої проблеми, або зателефонувати по телефону Довіри.
   Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема із вчиненням насильства в сім’ї. Якщо таке мало місце потрібно звернутися до соціальних служб та до внутрішніх органів.
Присутні студенти активно ставили запитання по різним актуальним для них проблемам.