• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Ужгородська центральна міська бібліотека 4 лютого активно долучилася до реалізації проекту «Майбутнє варто планувати», що реалізується БФ «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) за фінансової підтримки програми «Здоров’я жінок України». Працівники бібліотеки, розповсюджували тематичні інформаційні брошури та провели інформаційні бесіди, метою яких стало привернення уваги жінок та пар репродуктивного віку, щодо прийняття рішення стосовно планування сім’ї та репродуктивного здоров’я. Жителі міста були зацікавлені даною інформацією та відкриті для спілкування.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: