• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Майстер-клас з нагоди Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

Ужгородська центральна міська бібліотека 4 лютого активно долучилася до реалізації проекту «Майбутнє варто планувати», що реалізується БФ «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) за фінансової підтримки програми «Здоров’я жінок України». Працівники бібліотеки, розповсюджували тематичні інформаційні брошури та провели інформаційні бесіди, метою яких стало привернення уваги жінок та пар репродуктивного віку, щодо прийняття рішення стосовно планування сім’ї та репродуктивного здоров’я. Жителі міста були зацікавлені даною інформацією та відкриті для спілкування.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: