• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Ужгородська центральна міська бібліотека 4 лютого активно долучилася до реалізації проекту «Майбутнє варто планувати», що реалізується БФ «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) за фінансової підтримки програми «Здоров’я жінок України». Працівники бібліотеки, розповсюджували тематичні інформаційні брошури та провели інформаційні бесіди, метою яких стало привернення уваги жінок та пар репродуктивного віку, щодо прийняття рішення стосовно планування сім’ї та репродуктивного здоров’я. Жителі міста були зацікавлені даною інформацією та відкриті для спілкування.