1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

  • Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

  • VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

  • "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

  • "Подорожуємо Європою"

  • Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"


"Шевченкове слово в віках не старіє"

       

altСаме під  такою назвою в Ужгородській центральній  міській бібліотеці  відбулося літературно-мистецьке свято, присвячене 201-ії річниці від дня народження славетного сина України – великого поета і художника Тараса Григоровича Шевченка«Реве та стогне Дніпр широкий» -  з цих слів розпочалося свято,адже саме з цих рядків йде початок Шевченка, як поета.  Цей твір став відомою народною піснею, і  другим гімном, який знають у Європі і в  усьому  світі.  Свято супроводжувалося музичними композиціями від ансамблю народних інструментів  Ужгородського музичного училища ім. Д.Задора. 

altСтуденти Ужгородського торговельно-економічного коледжу, призери конкурсу  читців поезій Шевченка «Поет гніву чи геній любові» - Гоцу Крістіна,  Гаврилко Леся,  Озимок Вікторія, Шийка Мар’яна -  вдало передали манеру виконання  поезії Т.Г.Шевченка.
Ціною героїв Майдану – Небесної  сотні - які  поклали свої життя за нашу свободу, ми тепер виборюємо справжню Незалежність, про яку мріяв великий кобзар Т.Г.Шевченко і про яку вже  ніхто не зможе сказати, що воля і свобода далися Україні надто легко.
Найкращим пам’ятником  Великому Кобзареві буде будівництво нової, вільної, очищеної кров’ю боротьби  України!
Ми нащадки, будемо  завжди берегти у своєму серці  той вогник любові до Вітчизни, який  запалив поет своїми безсмертними творами.
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Творча постать Т. Шевченка

Ми в соцмережах