1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Майстер – клас «Великодний декор»

  • В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

  • В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

  • Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

  • Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

  • “Козацькому роду нема переводу”


ПРАКТИЧНА МЕДІАГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

altЩодня інформаційні джерела формують нашу свідомість через різноманітн ізасоби масової комунікації. Тривалий час нас переконували що,хто володієінформацією, той володіє світом. Але зараз,коли цифрові та інтерактивні технології комунікації стрімко увірвалися в наше життя,тепер інформацією володіють всі. Ми навіть скаржимося, що вона обрушується на нас могутньою лавиною,щохвилини змінюючись і затягуючи нас у безліч мінливих конфігурацій так, що й вже і не збагнеш, де правда, а де ні.
Доба, в яку ми живемо називається інформаційною, а працювати з інформацією ще нещодавно, ніде спеціально не навчали.
Дякуючи проекту «Бібліоміст», Академії Української Преси, який у березні місяці у м. Львові провів 2 –х денний тренінг «Практична медіаграмотність» для бібліотекарів. Поділитися досвідом, набутим під час тренінгу, завітала до Ужгородського коледжу культури і мистецтв працівник Ужгородської центральної міської бібліотеки Андріана Гузак із лекцією-презентацією «Думай,аналізуй,перевіряй». 
Разом із студентами бібліотечного відділу та викладачами циклової комісії бібліотечних дисциплін (О.А.Телеп, М.М.Гомоляк та М.П.Стойка) розглядали такі питання як: розбиратися в сучасних медіа-інструментах,як орієнтуватися у сучасних тенденціях інтернет-простору,як сформувати власний погляд на медійні повідомлення. Насамкінець лекції з у ході практичної вправи студенти змогли переконатися як можна різними прийомами і способами висвітлювати події.alt
Така ж лекція-презентація пройшла в Ужгородській міській бібліотеці із студентами Ужгородського музичного училища ім.Д.Задора .
Були показані ролики з програми Шустер Live, ролики з ютуба «Обращение студентов России к студентам Украины», «Обращение студентов Украины к студентам России»та ін.,де разом розбирали як подається інформація,як різні мас-медіа можуть по-різному подавати одну і ту ж новину.Чим відрізняються поняття «Засоби масової комунікації» та «мас-медіа». 
Сподіваємося, що такі заходи будуть проводитися і надалі.

Творча постать Т. Шевченка

Ми в соцмережах