• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

"Незламна"

altУправління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради спільно з Ужгородською міською бібліотекою продовжують показ українських фільмів під відкритим небом.
29 серпня в парку «Підзамковому» показали стрічку «Незламна» — український повнометражний історико-драматичний та біографічний фільм. В основу сюжету покладений життєвий шлях жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко, а саме події 1937–1957 років.
Парк був заповнений поціновувачами українського кіно: студентами, молодими сім'ями з дітьми та навіть людьми похилого віку. Літній теплий вечір, приємна музика, солодкі напої, їжа – усе це створювало незабутню атмосферу, яка заманювала перехожих.
altТрансляцію фільму почали з першими сутінками. Із початком стрічки голосні розмови стихли. Більшість глядачів фільм ніби приворожив, кожен без винятку замислився над тим, яка важка доля жінки на війні.
Після закінчення кіно, присутні мали можливість подивитися трейлер до фільму «Поводир», саме ця стрічка буде представлена до уваги ужгородцям на наступний тиждень.
Начальник Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, Бобров Євген Володимирович, висловив слова подяки всім присутнім поціновувачам українського кіно та запросив на наступний сеанс.
Цікава стаття? Поділися нею з іншими: