• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

"Незламна"

altУправління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради спільно з Ужгородською міською бібліотекою продовжують показ українських фільмів під відкритим небом.
29 серпня в парку «Підзамковому» показали стрічку «Незламна» — український повнометражний історико-драматичний та біографічний фільм. В основу сюжету покладений життєвий шлях жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко, а саме події 1937–1957 років.
Парк був заповнений поціновувачами українського кіно: студентами, молодими сім'ями з дітьми та навіть людьми похилого віку. Літній теплий вечір, приємна музика, солодкі напої, їжа – усе це створювало незабутню атмосферу, яка заманювала перехожих.
altТрансляцію фільму почали з першими сутінками. Із початком стрічки голосні розмови стихли. Більшість глядачів фільм ніби приворожив, кожен без винятку замислився над тим, яка важка доля жінки на війні.
Після закінчення кіно, присутні мали можливість подивитися трейлер до фільму «Поводир», саме ця стрічка буде представлена до уваги ужгородцям на наступний тиждень.
Начальник Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, Бобров Євген Володимирович, висловив слова подяки всім присутнім поціновувачам українського кіно та запросив на наступний сеанс.