• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Радіодиктант національної єдності

altВчора вся Україна відзначала славне свято -  День української писемності і мови, яке щороку відзначається 9 листопада  в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. Ужгородська міська бібліотека вже не перший рік поспіль не залишається осторонь цієї значної події в історії української писемності. З самого ранку працівники книгозбірні з нетерпінням чекали 10 години, щоб  долучилися до масштабної  Всеукраїнської акції : радіодиктант національної єдності. Основна мета якої не перевірити грамотність, а об’єднатися навколо рідної мови. Тому ми, запропонували присутнім  користувачам бібліотеки  також  долучитися до акції. Вони з радістю нас підтримали і активно взялися за написання ювілейного в цьому році радіодиктанту. Після закінчення серед нас виявилися бажаючі, які все ж таки надіслали свою працю на адресу радіо. Отож з нетерпінням чекаємо результатів…!

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: