• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Радіодиктант національної єдності

altВчора вся Україна відзначала славне свято -  День української писемності і мови, яке щороку відзначається 9 листопада  в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. Ужгородська міська бібліотека вже не перший рік поспіль не залишається осторонь цієї значної події в історії української писемності. З самого ранку працівники книгозбірні з нетерпінням чекали 10 години, щоб  долучилися до масштабної  Всеукраїнської акції : радіодиктант національної єдності. Основна мета якої не перевірити грамотність, а об’єднатися навколо рідної мови. Тому ми, запропонували присутнім  користувачам бібліотеки  також  долучитися до акції. Вони з радістю нас підтримали і активно взялися за написання ювілейного в цьому році радіодиктанту. Після закінчення серед нас виявилися бажаючі, які все ж таки надіслали свою працю на адресу радіо. Отож з нетерпінням чекаємо результатів…!