• "Серце, що кохає"

• В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

• «Квіти у полі, там, де Крути»

• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ

• В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЕБЮТУВАЛА ПОЕТЕСА НАТАЛІЯ ЯСТРЗЕМСКІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАЛИ ВІРШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

Радіодиктант національної єдності

altВчора вся Україна відзначала славне свято -  День української писемності і мови, яке щороку відзначається 9 листопада  в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. Ужгородська міська бібліотека вже не перший рік поспіль не залишається осторонь цієї значної події в історії української писемності. З самого ранку працівники книгозбірні з нетерпінням чекали 10 години, щоб  долучилися до масштабної  Всеукраїнської акції : радіодиктант національної єдності. Основна мета якої не перевірити грамотність, а об’єднатися навколо рідної мови. Тому ми, запропонували присутнім  користувачам бібліотеки  також  долучитися до акції. Вони з радістю нас підтримали і активно взялися за написання ювілейного в цьому році радіодиктанту. Після закінчення серед нас виявилися бажаючі, які все ж таки надіслали свою працю на адресу радіо. Отож з нетерпінням чекаємо результатів…!