• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Майстер-клас по виготовленню ялинкових іграшок з фетру

altНаближаються новорічні свята, а одним із символів цих свят є прикрашена ялинка. Це можна зробити як завжди - прикрасити традиційними скляними кульками, але набагато приємніше виготовити прикраси на ялинку своїми руками, отримавши від цього процесу неймовірне задоволення та святковий настрій .
20 грудня у найстарішій бібліотеці міста майстриня та вишивальниця Тетяна Заводяк провела майстер – клас по виготовленню ялинкових прикрас. Охочих було чимало, щоб навчитися виготовити ялинкову іграшку. Адже відомо, що така іграшка, стане не тільки найулюбленішою та найгарнішою на ялинці, а буде найдорожчою, тому що несе святковий позитив і енергетику.
altНа майстер – класі крім навчання самому зробити ялинкову прикрасу, працівники книгозбірні провели цікаву презентацію про історію виникнення ялинкових іграшок від початку і до сьогодення. Сама атмосфера була святковою, звучали новорічні пісні, та й на сам кінець всі учасники змогли сфотографуватися зі своєю іграшкою та й прикрасити "бібліотечну ялинку.
Цікава стаття? Поділися нею з іншими: