• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Майстер-клас по виготовленню ялинкових іграшок з фетру

altНаближаються новорічні свята, а одним із символів цих свят є прикрашена ялинка. Це можна зробити як завжди - прикрасити традиційними скляними кульками, але набагато приємніше виготовити прикраси на ялинку своїми руками, отримавши від цього процесу неймовірне задоволення та святковий настрій .
20 грудня у найстарішій бібліотеці міста майстриня та вишивальниця Тетяна Заводяк провела майстер – клас по виготовленню ялинкових прикрас. Охочих було чимало, щоб навчитися виготовити ялинкову іграшку. Адже відомо, що така іграшка, стане не тільки найулюбленішою та найгарнішою на ялинці, а буде найдорожчою, тому що несе святковий позитив і енергетику.
altНа майстер – класі крім навчання самому зробити ялинкову прикрасу, працівники книгозбірні провели цікаву презентацію про історію виникнення ялинкових іграшок від початку і до сьогодення. Сама атмосфера була святковою, звучали новорічні пісні, та й на сам кінець всі учасники змогли сфотографуватися зі своєю іграшкою та й прикрасити "бібліотечну ялинку.