• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

« Я, громадянин планети Земля»

alt22 грудня у літературно – мистецькій вітальні ужгородської центральної міської бібліотеки пройшов круглий стіл.Назва заходу була взята неспроста, саме новий твір, який презентував Михайло Темнов «День Восьмой», описує одну з головних філософських проблем людства – проблема совісті.  Фантастичний роман «День Восьмой», авторами якого є Михайло Тємнов та Володимир Ком ‘яти описує події, які відбуваються у США в штаті Невада на воєнній базі «Едвардс» у секторі наукових досліджень. Головному герою обіцяють вищу посаду в іншій секретній лабораторії, від якої він відмовляється. Але цей працівник настільки цінний, що керівництво дає час на роздуми і щоб перепочив - відправляє на відпочинок в Індію. Саме Індія та події, які розгортаються там, згодом стануть вирішальними для нього і нашої цивілізації. Дуже яскраво і цікаво описана культура і традиції Індії.
altСаме там, він знайомиться із загадковим індійським мудрецем, який пророчить йому інше життя. Повернувшись з «подарунком – посохом» додому, міняється його світогляд. Він починає читати думки оточуючих, енергія передається через погляд. І лише за один день всі мешканці воєнного містечка водночас стають добрішими і совістнішими. Верхівка керівництва країни не розуміє, який «вірус» їх охопив. Це лише початок цієї трилогії. Автор стверджує, що не завжди думки належать нам. І нема в житті випадковостей.
В ході круглого столу обговорювалися також приклади з реального життя, порушувалися питання,совісті, гідності та гуманізму.