• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

"Соборність - наш святий заповіт"

alt20 січня в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшов тематичний вечір.
Зустріч була присвячена відродженню України, Дню соборності нашої держави. Захі розпочався  з Державного гімну України. Адже, людина народжується і отримує в спадщину саме дороге – Батьківщину. Її не обирають, вона, як і мати – наша доля. Соборність України – одна з важливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною.
Це бентежна історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за єдність, за своє щастя.
altПрацівник бібліотеки Лейла Мамедова підготувала цікаву бесіду про одну з найважливіших подій нашої історії, наголосивши, що сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього населення країни незалежно від національності. Соборність — це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави.
Насамкінець заходу був представлений короткометражний фільм про Соборність України.
У читальному залі представлена книжкова виставка «І обнялися береги одного вічного народу», з якою можуть ознайомитися всі бажаючі, які цікавляться історією нашої держави.