• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

«Світла пам'ять загиблим у боротьбі за вільну Україну»

alt20 лютого – пам’ятна дата в українському календарі. Саме у День Героїв Небесної Сотні ми вшановуємо тих людей, які віддали своє життя за наше європейське майбутнє.
Згідно Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні» в  читальній залі  нашої бібліотеки  представлена  виставка-реквієм  «Світла пам'ять загиблим у боротьбі за вільну Україну»  на якій представлені документи, що висвітлюють причини виникнення революції, прагнення та цілі людей, що не пошкодували свого життя заради  Батьківщини.
  Минає друга річниця  цих подій, які сколихнули світ та  змінили хід історії. У ці дні ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, справжніх патріотів України, які поклали душу й тіло за нашу свободу, за честь, за волю, за Батьківщину!