• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Майстер-клас з нагоди Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

«Світла пам'ять загиблим у боротьбі за вільну Україну»

alt20 лютого – пам’ятна дата в українському календарі. Саме у День Героїв Небесної Сотні ми вшановуємо тих людей, які віддали своє життя за наше європейське майбутнє.
Згідно Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні» в  читальній залі  нашої бібліотеки  представлена  виставка-реквієм  «Світла пам'ять загиблим у боротьбі за вільну Україну»  на якій представлені документи, що висвітлюють причини виникнення революції, прагнення та цілі людей, що не пошкодували свого життя заради  Батьківщини.
  Минає друга річниця  цих подій, які сколихнули світ та  змінили хід історії. У ці дні ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, справжніх патріотів України, які поклали душу й тіло за нашу свободу, за честь, за волю, за Батьківщину!

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: