• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Тренінг "Права людини та гендерна рівність"

alt14-15 грудня в Ужгородській центральній міській бібліотеці проходив тренінг «Права людини та гендерна рівність». Даний тренінг є заходом Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та проводиться в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Реагування на порушення прав людини та посилення правової спроможності громадян та правозахисників в Україні»/ «Права людини в дії», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Локальними партнерами та розробниками заходу є ГО «Закарпатська громада», ГО «Ужгородська міська організація Спілки жінок України» та Закарпатська молодіжна рада – Відокремлений підрозділ ГС «Національна молодіжна рада України».

Захід відкрила начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ольга Василиндра. Привітали учасників директор Ужгородської ЦМБС Людмила Ленарт, голова президії ГО «Ужгородська міська організація Спілки жінок України» Валентина Митровцій та виконавчий директор ГО «Закарпатська громада» Борис Кондратюк.
Мета цього тренінгу підвищити рівень поінформованості у сфері забезпечення та захисту прав людини, сприяти розумінню значення гендерної рівності та впровадження гендерних підходів у суспільстві, сприяти розумінню значимості запобігання дискримінації за ознакою статі та подолання гендерного насильства і його наслідків у суспільстві.alt
На першому дні заходу учасники розглядали такі питання як : основні концепції прав людини, каталог прав людини та окремі стандарти їх захисту.
На другому дні тренінгу розглядалися такі питання як недискримінація та питання гендерної рівності, гендерно-обумовлене насильство та його наслідки та міжнародні засади та національне законодавче забезпечення у сфері попередження насильства в сім’ї.
За два дні тренінгу учасники мали творчо та креативно підійти до вирішення всіх тих проблем та завдань, які розглядалися.
На закінчення тренінгу всі учасники отримали сертифікати.alt