• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

«Минуле України: відновлені сторінки» історична година

altСічень дуже багатий  на історичні події. В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День незалежності і соборності України. Друга важлива дата  у нашій історії –це  Українська революція — низка подій, пов'язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу у 1917—1921 роках.

Працівник читального залу Андріана Гузак провела екскурс  по  сторінкам нашої історії, відзначивши, що  Указом Президента П.Порошенка  2017-й рік проголошено Роком Української революції 1917-1921 років . Присутні студенти переглянули документальний фільм «Злука. День Соборності України» (з циклу Перемоги України) та «Лютнева революція 1917 року. Крах великої Російської імперії».alt

Насамкінець присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та  наших воїнів , які загинули захищаючи українську землю.