• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Майстер-клас з нагоди Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

Ужгородська молодь дискутувала над тим, як треба боротися з корупцією

alt19 січня в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшов круглий стіл «Молодь проти корупції». Організатором заходу виступив УМГО «Єдине Студенство». Мета заходу , щоб молодь дослухалася до громадських активістів, щодо боротьби проти корупції і щоб разом розробити механізми подолання корупції.

На початку круглого столу студент 4 курсу УжНУ Роман Маргітай провів презентацію на тему : що таке корупція, хабар у правовому полі, навів статистику про рівень корупції в Україні та розповів про світовий досвід антикорупційних заходів. Присутні, також змогли переглянути соціальний ролик по даній темі, який вже викладено в соціальних мережах https://www.youtube.com/watch?v=otw3k-zOzms
Надзвичайно активною і дискусійною була розмова. Учасниками висловлювалися різні ідеї щодо боротьби з корупцією, зокрема УМГО «Єдине Студенство» на заході презентувало наліпки «Молодь проти корупції».alt

Саме це на їх думку буде стимулювати студентську молодь на навчання, замість того щоб давати хабар. Всі присутні дійшли до одного висновку, що насамперед треба глобально міняти свідомість громадян і мають бути розроблені механізми , які будуть протидіяти корупції.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: