• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Майстер-клас з нагоди Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

У міській бібліотеці спілкувалися про відносини юнаків і дівчат

altУ середу, у літературно-мистецькій вітальні  міської бібліотеки пройшла зустріч студентів Ужгородського музичного училища ім..Д.Задора із священиком  кафедрального собору о. Владиславом Ігнатишином.

Тема зустрічі була про відносини між юнаком  та дівчиною, а саме, про стосунки та емоції .  Торкалися теми , що «чоловік має бути сильним і могти», тобто авторитетом, лідером, а жінка, як кажуть,  «замужем», тобто за мужем, за чоловіком.

Під час бесіди  о.Владислав звернув увагу на емоційність у сосунках. Жінки набагато емоційніші, ніж чоловіки. Чоловіча стать у по природі більш стабільна і врівноважена, але по статистиці  приблизно 80 % чоловіків залежні від шкідливих звичок.  Він провів алегорію, що життя, як кардіограма, інколи людина «парить в небесах» , а інколи впадає в депресію. У підсумку наголосив, що ніколи життєво важливі рішення, не приймаються на емоціях. Вирішальним має бути розум.alt

Організаторами цього заходу стали Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Ужгородська центральна міська бібліотека.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: