• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

У міській бібліотеці спілкувалися про відносини юнаків і дівчат

altУ середу, у літературно-мистецькій вітальні  міської бібліотеки пройшла зустріч студентів Ужгородського музичного училища ім..Д.Задора із священиком  кафедрального собору о. Владиславом Ігнатишином.

Тема зустрічі була про відносини між юнаком  та дівчиною, а саме, про стосунки та емоції .  Торкалися теми , що «чоловік має бути сильним і могти», тобто авторитетом, лідером, а жінка, як кажуть,  «замужем», тобто за мужем, за чоловіком.

Під час бесіди  о.Владислав звернув увагу на емоційність у сосунках. Жінки набагато емоційніші, ніж чоловіки. Чоловіча стать у по природі більш стабільна і врівноважена, але по статистиці  приблизно 80 % чоловіків залежні від шкідливих звичок.  Він провів алегорію, що життя, як кардіограма, інколи людина «парить в небесах» , а інколи впадає в депресію. У підсумку наголосив, що ніколи життєво важливі рішення, не приймаються на емоціях. Вирішальним має бути розум.alt

Організаторами цього заходу стали Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Ужгородська центральна міська бібліотека.