• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Чорнобиль - вічна скорбота України

altЧорнобиль — нестерпний біль нашого народу, знак планетарної біди, що не знає ні відстані, ні кордонів, що не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров'я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції є най масштабнішою техногенною катастрофою в історії людства. 31 рік пройшов з того моменту, як у нерівний бій з ядерною стихією вступили чоловіки й жінки, чий подвиг назавжди увійшов до літопису мужності та патріотизму українського народу. А дзвони Чорнобиля б'ють на сполох, попереджуючи про загрозу неконтрольованого атому.
Ужгородська міська бібліотека, вшановуючи пам'ять жертв Чорнобильської трагедії та віддаючи шану учасникам ліквідації наслідків катастрофи, провела годину - пам’яті .
Віддзвонили Чорнобильські дзвони, а ми пам’ятаємо тих, хто пішов у вогонь, рятуючи людство від ядерної смерті у квітні 1986-го. Саме про це говорила бібліотекар Зейкан Н., під час проведення години вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи “ Чорнобиль – вічна скорбота України ”. Студенти музичного училища ім. Д. Задора переглянули фільм “Чорнобиль. За секунди до катастрофи”. Усі присутні вшанували пам’ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.
Також увазі читачів була запропонована книжкова виставка “Чорнобиль: наживо”.alt

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: