• "Серце, що кохає"

• В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

• «Квіти у полі, там, де Крути»

• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ

• В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЕБЮТУВАЛА ПОЕТЕСА НАТАЛІЯ ЯСТРЗЕМСКІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАЛИ ВІРШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

У міській бібліотеці відзначили День Європи

alt18 серпня в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшов угорськомовний тематичний захід – подорож під назвою «Подорожуємо Європою…Угорщина», присвячена Дню Європи.
З цієї нагоди працівник читального залу Андріана Гузак спільно з Ужгородською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 10 угорською мовою навчання ім. Дойко Габора підготували свято. Учні 6-го класу віртуально помандрували незвичними і цікавими куточками Угорщини, згадали найбільш відомих поетів таких як Петефі Шандор, Арань Янош, Шандор Броді і інші. Між презентаціями учні читали і декламували вірші угорських поетів. Присутні також мали можливість згадати і національну угорську кухню.
Родзинкою свята став угорський народний танець, який виконали учні, а також пісні про Європу та угорські народні пісні.
Ужгородська ЦМБ висловлює щиру подяку адміністрації ЗОШ № 10 ім.Д.Габора та вчителю української мови і літератури Ользі Кощак.alt