• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Майстер-клас з нагоди Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

У міській бібліотеці відзначили День Європи

alt18 серпня в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшов угорськомовний тематичний захід – подорож під назвою «Подорожуємо Європою…Угорщина», присвячена Дню Європи.
З цієї нагоди працівник читального залу Андріана Гузак спільно з Ужгородською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 10 угорською мовою навчання ім. Дойко Габора підготували свято. Учні 6-го класу віртуально помандрували незвичними і цікавими куточками Угорщини, згадали найбільш відомих поетів таких як Петефі Шандор, Арань Янош, Шандор Броді і інші. Між презентаціями учні читали і декламували вірші угорських поетів. Присутні також мали можливість згадати і національну угорську кухню.
Родзинкою свята став угорський народний танець, який виконали учні, а також пісні про Європу та угорські народні пісні.
Ужгородська ЦМБ висловлює щиру подяку адміністрації ЗОШ № 10 ім.Д.Габора та вчителю української мови і літератури Ользі Кощак.alt

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: