• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАЛИ ВІРШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

• Що я знаю про рідну мову?

• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА ОЛЬГА ТИМОФІЄВА ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ФОТОВИСТАВКУ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАВ СВОЮ ПОЕЗІЮ «ВІЙСЬКОВИЙ ПОЕТ» ВОЛОДИМИР ТИМЧУК

• В головній бібліотеці міста відбулася зустріч з відомою поетесою, психологом та педагогом

• Майстер – клас «Великодний декор»

У міській бібліотеці відзначили День Європи

alt18 серпня в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшов угорськомовний тематичний захід – подорож під назвою «Подорожуємо Європою…Угорщина», присвячена Дню Європи.
З цієї нагоди працівник читального залу Андріана Гузак спільно з Ужгородською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 10 угорською мовою навчання ім. Дойко Габора підготували свято. Учні 6-го класу віртуально помандрували незвичними і цікавими куточками Угорщини, згадали найбільш відомих поетів таких як Петефі Шандор, Арань Янош, Шандор Броді і інші. Між презентаціями учні читали і декламували вірші угорських поетів. Присутні також мали можливість згадати і національну угорську кухню.
Родзинкою свята став угорський народний танець, який виконали учні, а також пісні про Європу та угорські народні пісні.
Ужгородська ЦМБ висловлює щиру подяку адміністрації ЗОШ № 10 ім.Д.Габора та вчителю української мови і літератури Ользі Кощак.alt