• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА ОЛЬГА ТИМОФІЄВА ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ФОТОВИСТАВКУ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАВ СВОЮ ПОЕЗІЮ «ВІЙСЬКОВИЙ ПОЕТ» ВОЛОДИМИР ТИМЧУК

• В головній бібліотеці міста відбулася зустріч з відомою поетесою, психологом та педагогом

• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

"Щаслива родина-квітуча Україна" акція до Міжнародного Дня сім’ї

altДо Міжнародного дня сім'ї напередодні, 15 травня, в Ужгородському коледжі культури і мистецтв відбувся концерт «Щаслива родина – квітуча Україна».

Для сімей учасників АТО, опікунських сімей, багатодітних та малозабезпечених родин міста його організували Ужгородський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Ужгородським коледжем культури і мистецтв ( директор – Наталія Шетеля) та працівниками Ужгородської центральної міської бібліотеки Андріаною Гузак та Лейлою Мамедовою.