• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

"Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

alt17 травня в Ужгородській міській бібліотеці пройшов захід, присвячений одному з найгарніших дат-До Дня матері.Гості та студенти Ужгородського державного музичного коледжу ім.Д.Задора почули багато цікавої і корисної інформації про це свято, а саме, як виникло,де і як його святкують.

Переглянули відеосюжети , які підготували працівники читального залу про Жінок в образотворчому мистецтві, яких зображували такі великі генії як Мурільйо,Леонардо да Вінчі,Мікеланджело, а також і наших закарпатських художників, різбярів : Й.Бокшай,В.Свида, В.Микита...alt
Своїми спогадами про свою маму відому художницю, педагога Катерину Шелепець поділився науковеці і митець Володимир Іванович Шелепець.
Музичним подарунком на свято завітала студентка музичного коледжу ім.Д.Задора Андріана Дешко з піснею "Мальви".alt