• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

"Подорожуємо Європою"

alt23 травня працівники відділу обслуговування Андріана Гузак та Лейла Мамедова завітали до ЗОШ №10 з угорською мовою навчання ім.Дойко Габора.
Зустріч з учнями 5 -Б класу була присвячена Дню Європи в Україні. Учні переглядали цікаві презентації про неординарні і незвичні місця в Угорщині, про видатних угорських письменників і угорську національну кухню.
Учні з великим задоволенням відгадували цікаві квести і насамкінець зустрічі була розіграна книга, яку виграв учень 5-Б класу Олександр Павленко. Емоції на уроці зашкалювали.
Дякуємо вчительці української мови і літератури Ользі Степанівні Кощак та адміністрації школи за гарний прийомalt

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: