• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

"Подорожуємо Європою"

alt23 травня працівники відділу обслуговування Андріана Гузак та Лейла Мамедова завітали до ЗОШ №10 з угорською мовою навчання ім.Дойко Габора.
Зустріч з учнями 5 -Б класу була присвячена Дню Європи в Україні. Учні переглядали цікаві презентації про неординарні і незвичні місця в Угорщині, про видатних угорських письменників і угорську національну кухню.
Учні з великим задоволенням відгадували цікаві квести і насамкінець зустрічі була розіграна книга, яку виграв учень 5-Б класу Олександр Павленко. Емоції на уроці зашкалювали.
Дякуємо вчительці української мови і літератури Ользі Степанівні Кощак та адміністрації школи за гарний прийомalt