• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА ОЛЬГА ТИМОФІЄВА ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ФОТОВИСТАВКУ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАВ СВОЮ ПОЕЗІЮ «ВІЙСЬКОВИЙ ПОЕТ» ВОЛОДИМИР ТИМЧУК

• В головній бібліотеці міста відбулася зустріч з відомою поетесою, психологом та педагогом

• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

"Подорожуємо Європою"

alt23 травня працівники відділу обслуговування Андріана Гузак та Лейла Мамедова завітали до ЗОШ №10 з угорською мовою навчання ім.Дойко Габора.
Зустріч з учнями 5 -Б класу була присвячена Дню Європи в Україні. Учні переглядали цікаві презентації про неординарні і незвичні місця в Угорщині, про видатних угорських письменників і угорську національну кухню.
Учні з великим задоволенням відгадували цікаві квести і насамкінець зустрічі була розіграна книга, яку виграв учень 5-Б класу Олександр Павленко. Емоції на уроці зашкалювали.
Дякуємо вчительці української мови і літератури Ользі Степанівні Кощак та адміністрації школи за гарний прийомalt