• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

«Добросусідство і збереження сім’ї» . Зустріч ветеранів у міській бібліотеці

alt3 червня в читальному залі Ужгородської міської бібліотеки відбулася зустріч представників Ужгородського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів. Тема зустрічі : «Добросусідство і збереження сім’ї»

З вступним словом та метою зібрання виступив голова Ужгородського міського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Мирон Михайлович Гирявець.

Свою думку, щодо добросусідських відносин у нашому краї висловив відомий в нашому місті провідний актор , режисер-постановник, драматург, поет, сценарист Василь Васильович Шершун.alt

Присутні на заході почули чудові закарпатські співанки у виконанні народного артиста України, соліста Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Петра Матія.

Про свої проекти , досягнення, а також поділилася планами на майбутнє в освітній галузі голова комісії з питань освіти, науки, культури та розвитку духовності Катерина Василівна Попадюк.alt