• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Зустріч з відомим науковцем Йосипом Лучком

alt21 червня в Ужгородській міській бібліотеці відбулася зустріч з доктором технічних наук, професором, членом Академії будівництва України Йосипом Йосиповичем Лучко.

Йосип Йосипович в даний час є відповідальним редактором збірників наукових праць „Механіка і фізика руйнування будівельних матеріалів та конструкцій”, який виходить кожні два роки починаючи з 1996 р., та „Діагностика та реконструкція мостів і будівельних конструкцій”, який видається починаючи з 1999 р. Дійсний член Академії будівництва України з 2002 р. На кафедрі міського будівництва і господарства Ужгородського національного університету працює за сумісництвом на посаді професора з лютого 2001 р.

Зустріч відбулася з метою передати в дар нашій книгозбірні свої видання. Серед них – монографії, довідники, навчальні посібники, підручники та збірники наукових праць.alt