• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

Міська бібліотека запрошує відвідати книжкову виставку "Скарби Великих лавр України"

altЩороку, 28 липня в Україні на державному рівні відзначається православне свято - День хрещення Київської Русі – України. З нагоди цієї визначної події Ужгородська центральна міська бібліотека  пропонує переглянути  книжкову виставку «Скарби Великих лавр України», де до уваги користувачів представленні видання про історію свята, яке існує всього кілька років, хоча і прославляє собою подію, що трапилася багато століть тому. Заснування цього свята пов'язано з підписанням 25 липня 2008 року указу Президента України «Про День хрещення Київської Русі-України».

Книжкова виставка представляє понад 20 джерел, які дають яскраве уявлення про початок розповсюдження християнства на українських землях, діяльність хрестителя Русі князя Володимира, розкривають цікаві сторінки української історії та культури.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: