• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Міська бібліотека запрошує відвідати книжкову виставку "Скарби Великих лавр України"

altЩороку, 28 липня в Україні на державному рівні відзначається православне свято - День хрещення Київської Русі – України. З нагоди цієї визначної події Ужгородська центральна міська бібліотека  пропонує переглянути  книжкову виставку «Скарби Великих лавр України», де до уваги користувачів представленні видання про історію свята, яке існує всього кілька років, хоча і прославляє собою подію, що трапилася багато століть тому. Заснування цього свята пов'язано з підписанням 25 липня 2008 року указу Президента України «Про День хрещення Київської Русі-України».

Книжкова виставка представляє понад 20 джерел, які дають яскраве уявлення про початок розповсюдження християнства на українських землях, діяльність хрестителя Русі князя Володимира, розкривають цікаві сторінки української історії та культури.