• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ МОЖНА ПОДЕГУСТУВАТИ ЛІТЕРАТУРНИМИ НОВИНКАМИ

altВ Ужгородській міській бібліотеці відкрилася книжкова виставка «Дегустація літературних новинок».

Мета виставки  привернути увагу  читача  до української та світової класики , а також до  сучасних українських  та зарубіжних письменників. Як  зазначає бібліотекар відділу обслуговування Лейла Мамедова  «.. це новий формат в презентації та популяризації книжкових видань, які візуально привертають увагу найспокусливішого читача».

Книжкові гурмани можуть  «поласувати» «Романтичним фрешем»  від Жанни Куяви, яка отримала спеціальну відзнаку на літературному конкурсі «Коронація слова» та романом Сари Джіо «Ожинова зима».    На «Бізнес-ланч » - романом Миколи Хомича «Територія брехні» та Петра Кралюка  «Сильні та одинокі». Десерт  поданий зі «смаколиків» класичної фантастики Стівена Кінга та Ріка Риордана.alt

Запрошуємо всіх до нашої бібліотеки провести час цікаво, весело і «смачно» на Дегустації літературних новинок, яка буде тривати до 16 вересня!

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: