• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Інформаційна година «Бережи здоров`я змолоду»

altНапередодні Всесвітнього Дня здоров`я в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшла інформаційна година «Бережи здоров`я змолоду» для студентів Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Задора.

Щорічне проведення Дня здоров'я стало традицією від 1950 року. Люди мають зрозуміти, як багато означає здоров'я в їхньому житті та вирішити, що їм слід зробити, щоб здоров'я людей у всьому світі стало кращим.alt

Сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молоді. Адже, здоров'я - це найбільша людська цінність. Тільки творча, духовно багата і здорова особистість зможе вирішувати щоденні масштабні завдання, забезпечити не просто виживання, а прогрес нації.

Бібліотекар відділу обслуговування, Мамедова Лейла, розповіла студентам, як покращити своє здоров`я  та представила соціальні відеоролики по даній темі.

На завершення, студенти, щоб покращити своє здоров`я, із задоволенням виконали фізкультхвилинку.alt