• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА ОЛЬГА ТИМОФІЄВА ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ФОТОВИСТАВКУ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАВ СВОЮ ПОЕЗІЮ «ВІЙСЬКОВИЙ ПОЕТ» ВОЛОДИМИР ТИМЧУК

• В головній бібліотеці міста відбулася зустріч з відомою поетесою, психологом та педагогом

• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

Презентація фотовиставки "Ужгород очима молодих фотографів"

altПерша фотовиставка-конкурс "Ужгород очима молоді" від Закарпатська Молодіжна Рада / Zakarpattia Youth Council до цьогорічного святкування Дня молоді в місті за участі фотографів Ужгорода віком до 35 років сьогодні офіційно стартувала!
Наші фотографи
Khyla Volodymyr, Юлія Медюх, Natalia Bodnar, Сергей Харук, Алина Боринська, Наталія Сентимрей, Yatskoff Mykola, Maria Sabo, Milena Poliakovska , презентують свої фотороботи.
Втілюючи в життя якусь свою нову ініціативу, часто можуть бути певні хвилювання, але вони швидко проходять, коли поруч гарна команда!

Протягом трьох тижнів (29 червня-20 липня) кожен бажаючий матиме можливість переглянути в читальній залі Ужгородської центральної міської бібліотеки роботи кожного з авторів та проголосувати за одну з них. Крім того, свій вибір можна буде зробити шляхом голосування в альбомі конкурсних робіт за посиланням, яке буде опубліковано завтра,30 червня, на сторінці нашого підрозділу та профільного управління міської ради.

Переможці будуть обрані в двох номінаціях:
- переможець на думку професійного журі;
- переможець серед глядачів.