1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • "Серце, що кохає"

  • В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

  • «Квіти у полі, там, де Крути»

  • УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ

  • В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЕБЮТУВАЛА ПОЕТЕСА НАТАЛІЯ ЯСТРЗЕМСКІ

  • В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАЛИ ВІРШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ


В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЕБЮТУВАЛА ПОЕТЕСА НАТАЛІЯ ЯСТРЗЕМСКІ

2alt8 листопада в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся дебют поетеси Наталії Ястрземскі  На розсуд читача вона представила  свою першу збірку віршів «Для серця милий затишок».

Організаторами заходу була  Ужгородська центральна міська бібліотека (директор Ленарт Л.) та Асоціація жінок України Дія (Попович Н.)

Перша збірка авторки йде до читача  через спогади, власну любов до матінки – землі, рідного краю, гармонію душі і оточуючої природи, спілкування з дорогими серцю людьми, підтримку рідних дітей.

Збірка «Для серця милий затишок» невелика за обсягом, але має позитивну енергетику та містить подеколи філософські думки. Коли читач візьме до рук віршовану книжку, одразу хочеться зрозуміти, який сенс закладено у малюнку на титульній сторінці, де зображені наші рідні Карпати.alt

Свій виступ поетеса почала зі слів : Ніщо не відбувається просто так і тепер збулась її  мрія, випустила і презентує свою першу книгу. Наталія Ястрземскі зазначила, що в житті вона пройшла нелегкий шлях,і вдячна долі за всі випробовування. Саме під цим впливом вона пише вірші. Великий вплив на її творчість мають вірші Шевченка. На протязі вечора поетеса зачитувала свої вірші.

altГолова  Асоціація жінок України  Наталія Попович у своєму виступі підмітила, що саме  28 листопада відмічають день створення жіночого об’єднання «Дія», і  не випадково презентація  цієї збірки  випала на цю дату.

Методист, викладач Ужгородського інституту культури і мистецтв Марія Стойка привітала з дебютом та  наголосила, що крім того, що п. Наталія пише вірші, в цьому році вона стала студенткою спеціалізації «Режисура театралізованих заходів» Ужгородського інституту культури і мистецтв.

На заході була присутня й педагог, поетеса, фотограф Ольга Тимофієва, яка поділилася враженнями про вірші п.Ястрземскі і дала високу оцінку її творчості.

На заході також ділилися своїми враженнями від почутого й студенти зачитав свій вірш студенти спеціалізації «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», а  студент В. Новграді –Лецо зачитав свій вірш.

Розчулило поетесу надісланий вірш від донечки.

Кожна поетична зустріч – це теплота спілкування та  щира атмосфера.alt

 

Ми в соцмережах