1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • "Серце, що кохає"

  • В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

  • «Квіти у полі, там, де Крути»

  • УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ

  • В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЕБЮТУВАЛА ПОЕТЕСА НАТАЛІЯ ЯСТРЗЕМСКІ

  • В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАЛИ ВІРШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ


Cтуденти коледжу вшанували пам'ять жертв Голокосту

alt27 січня 2020 року в читальному залі Ужгородської центральної міської бібліотеки відбувся виховний захід “Голокост на Закарпатті”, до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, для студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Провела виховну годину викладачка цього навчального закладу Вікторія Павлик. Виступали студенти першого курсу коледжу спеціальності “Облік і оподаткування”.

Гостям заходу розповіли про причини Голокосту та його особливості у нашому краї. Дмитро Балаба та Мар´ям Базаєва повідомили страшну статистику щодо вивезених людей з різних закарпатських міст і сіл. На мультимедійній мапі студентам показали розташування гетто та трудових таборів Закарпаття. Аліна Митровка, Дарія Чикиринда та Світлана Кость зачитали присутнім поезії колишніх ув'язнених концтаборів. Яна Гутич та Крістіанна Сидун розповіли про жертву Голокосту, мешканку Іршавщини, Лілі Якоб та презентували її альбом фотографій, який став одним із найважливіших свідчень нацистських злодіянь. Всі присутні переглянули як світлини з цього альбому, так і відеосвідчення сучасників Голокосту - Єлізавети Буксар та Ганни Лупич.alt

Модератори заходу - Олександр Гладков та Ростислав Товтин.

Серед гостей були студенти першого курсу УТЕК КНТЕУ спеціальності “Готельно-ресторанна справа” разом з академнаставницею Ганною Денчилею.

Висловлюємо подяку працівникам бібліотеки Лейлі Мамедовій та Андріані Гузак за сприяння у проведенні виховної години. Окрема вдячність за надані інформаційні матеріали та мультимедійну мапу Українському інституту вивчення Голокосту “Ткума”.

Ми в соцмережах