• "Серце, що кохає"

• В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

• «Квіти у полі, там, де Крути»

• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ

• В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЕБЮТУВАЛА ПОЕТЕСА НАТАЛІЯ ЯСТРЗЕМСКІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАЛИ ВІРШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

Презентація книги Кралицького

alt27 лютого в Ужгородській центральній  міській бібліотеці відбулася презентація творів  Анатолія Кралицького , відомого не тільки в Закарпатті, але й за його межами, письменника, публіциста, історика, етнографа, монаха греко – католицького  Чина св. Василія Великого, ігумена Мукачівського монастиря.

Книгу представив укладач Валерій Падяк та рецензент Володимир Фенич.alt

В своїй промові п. Валерій, наголосив, що Анатолій Кралицький  своєю безмежною енергією творця, талантом письменника – романтика зайняв достойне місце в літературі доби Будительства.

На сьогодні ця книга є одним з найповніших зібрань творчого доробку А.Кралицького, в якій вміщена проза, переклади, мемуари, публіцистика.

Насамкінець В.Падяк подарував книги А.Кралицького та багато інших книг для поповнення фонду міської бібліотеки.