• Майстер – клас «Великодний декор»

• В Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшли заходи в рамках фестивалю "Історія/UA"

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

Навчальний візит делегації бібліотекарів України до бібліотек Івано-Франківської області

Протягом 2013-2014 року програма <<Бібліоміст>> продовжує організовувати навчальні візити для обміну досвідом  бібліотек-партнерів. Одним з них був  візит  делегації бібліотекарів України до бібліотек Івано-Франківської області,який  проходив  11 – 13 листопада .Програма  візитів передбачає ознайомлення з бібліотеками, які мають неабиякі досягнення, впровадили інноваційні послуги та бажають поділитись своїм досвідом.

Навчальний візит зібрав 28 представників громадських організацій та бібліотек з Закарпатської, Миколаївської,  Донецької, Херсонської, Луганської, Чернігівської, Рівнинської, Львівської, Кіровоградської, Хмельницької, Вінницької, Харківської, Тернопільської, Волинської, АРК.
Маряна Бенце, бібліотекар Ужгородської  центральної міської бібліотеки мала можливість долучитись до цього візиту,отримала багато позитивних емоцій та досвіду роботи.
   Регіональний координатор програми «Бібліоміст» Юлія Пухальська супроводжувала гостей всіма етапами візиту.
   В кожній бібліотеці Івано-Франківщини поділились кращим досвідом своєї роботи,ознайомили учасників з новими послугами, які вони впровадили.
Регіональний представник програми «Бібліоміст» в Івано-Франківській області Богдан Микицей розповів про історію краю, пам’ятки, звичаї, обряди Івано-Франківщини. Учасники візиту також мали можливість відвідати Приватний етнографічний музей с. Фитькове.

Завдяки програмі «Бібліоміст» працівники бібліотек з усієї України мають можливість здобути новий досвід роботи, запровадити нові унікальні послуги для користувачів та покращити діяльність роботи бібліотек загалом.

Хочеться подякувати представникам програми «Бібліоміст» за таку можливість.