• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ УЖГОРОДА ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГИ ІВАНА ХЛАНТИ

• Свято закоханих «Лиш для любові варто жити, про любов сьогодні всі слова»

• Презентація книги Юрія Шипа "Зліт на крилах літ"

• “Козацькому роду нема переводу”

• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

Відділ комплектування та обробки літератури

Відділ комплектування та обробки літератури:
- здійснює пошук джерел формування, комплектування та обробки необхідних бібліотеці документів. Замовляє, організовує закупівлю, отримує, облікує нові надходження, обробляє їх і передає у відповідні відділи.
- співпрацює з філіалами та відділом обслуговування в питаннях вивчення запитів користувачів, стану використання та збереження фондів, незадоволеного читацького попиту з метою доукомплектування фонду та його очищення.  Обробка документів здійснюється з використанням новітніх технологій, на основі програми ІРБІС.

Працівники відділу організовують і ведуть:

• генеральний абетковий каталог;

• читацький абетковий каталог;

• систематичний каталог. Картотека назв періодичних видань Картотека доукомплектування бібліографічних фондів.