• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Відділ комплектування та обробки літератури

Відділ комплектування та обробки літератури:
- здійснює пошук джерел формування, комплектування та обробки необхідних бібліотеці документів. Замовляє, організовує закупівлю, отримує, облікує нові надходження, обробляє їх і передає у відповідні відділи.
- співпрацює з філіалами та відділом обслуговування в питаннях вивчення запитів користувачів, стану використання та збереження фондів, незадоволеного читацького попиту з метою доукомплектування фонду та його очищення.  Обробка документів здійснюється з використанням новітніх технологій, на основі програми ІРБІС.

Працівники відділу організовують і ведуть:

• генеральний абетковий каталог;

• читацький абетковий каталог;

• систематичний каталог. Картотека назв періодичних видань Картотека доукомплектування бібліографічних фондів.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: