• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Творча зустріч з поетом, прозаїком Василем Кузаном

• У літературно - мистецькій вітальні читали поезію і "чаювали"

• КНИГУ ПРО ВІЙНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

• Майстер-клас з нагоди Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти "Добро своїми руками"

Відділ комплектування та обробки літератури

Відділ комплектування та обробки літератури:
- здійснює пошук джерел формування, комплектування та обробки необхідних бібліотеці документів. Замовляє, організовує закупівлю, отримує, облікує нові надходження, обробляє їх і передає у відповідні відділи.
- співпрацює з філіалами та відділом обслуговування в питаннях вивчення запитів користувачів, стану використання та збереження фондів, незадоволеного читацького попиту з метою доукомплектування фонду та його очищення.  Обробка документів здійснюється з використанням новітніх технологій, на основі програми ІРБІС.

Працівники відділу організовують і ведуть:

• генеральний абетковий каталог;

• читацький абетковий каталог;

• систематичний каталог. Картотека назв періодичних видань Картотека доукомплектування бібліографічних фондів.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: