• Ужгородській публічній бібліотеці до Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва пройшла історична година «Хай живе козацька доля, хай живе козацький дух»

• Правознавча зустріч «Захист свобод людини і громадянина» з нагоди Дня Незалежності України

• 31 липня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся поетично-музичний виступ дуєту «Інша Тиша»(м.Київ) з Катериною Волошиною та Сергієм Радзецьким.

• Презентація книги "Промов моє ім'я" Інни Магас

• В Ужгородській міській бібліотеці Іван Хланта творчо відзначив свій 80-річний ювілей

• Серце, що кохає

Конкурс на кращу соціальну ініціативу "Будуємо країну без бар'єрів разом"

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 року №883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу.

Метою цього проекту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих у громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Для виконання визначених завдань просимо розповсюдити інформацію про проведення конкурсу шляхом розміщення на своїх офіційних веб-сайтах, інших інформаційних джерелах, а також поінформувати громадські, профспілкові, релігійні організації до 14 грудня 2021 року (додаток 1).

Долучитися до участі у конкурсі можна шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм до 1 лютого 2022 року (додаток 2).

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів за напрямами:

освіта в соціальній сфері;

медичне забезпечення соціальних категорій населення;

ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;

культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;

правове забезпечення;

соціальне (соціально відповідальне) підприємництво;

державне врядування (найкраща практика органу місцевого

самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від

домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);

реабілітація/оздоровлення;

спорт;

наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

А також буде визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Підбиття підсумків відбудеться 25 лютого 2022 року. Переможці отримають медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики будуть зібрані у збірці соціальних ініціатив, також буде визначено найбільш соціально спрямовану громаду.

Надаємо контакти керівника проекту для координації та зв’язку: Галина Георгіївна Єрко, 0675010251.