• Презентація словацько-українського освітнього проєкту, який буде реалізовуватись на базі КЗ «Ужгородська публічна бібліотека» та КЗ «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва».

• В Ужгородській публічній бібліотеці пройшла інтелектуально-розважальна гра до Дня Всіх Святих «Хелловін по-українськи»

Набір на безкоштовні курси словацької мови для дітей та зустріч-знайомство зі школою iCan School

Акредитована мовна школа iCan (Братислава, Кошиці) запрошує на знайомство з програмами курсів словацької мови, які будуть доступні з лютого місяця в Ужгороді.

Також, на вас чекає презентація авторських підручників словацької мови для дітей, яким немає аналогів.

І найголовніше!

iCan оголошує набір на курси словацької мови для дітей шкільного віку в Ужгороді БЕЗКОШТОВНО. Реєстрація за посиланням -

Тривалість курсу: лютий – травень 2023 року

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, у позаурочний час. Адресу повідомимо пізніше.

Після закінчення навчання, учні отримають сертифікати, із зазначенням рівня володіння словацької мовою. Потрібно лише відвідати не менш, ніж 75% начальних годин та позитивно скласти тест (іспит).
⠀Кількість місць обмежена!

Реєстрація на зустріч, яка відбудеться в Ужгородській публічній бібліотеці - https://study.icanschool.sk/event-27-01-2023-uzhgorod

Дата зустрічі: 27.01.2023
Час: 10.00 - 12.00

Адреса: вул. Волошина 20

Школа iCan, не лише допомагає з вивченням словацької мови, але й надає послуги з підготовки майбутніх студентів, до конкретних спеціальностей (медицина, стоматологія, фармакологія), здійснює підбір університетів та забезпечує документальний супровід вступу до словацьких ВНЗ.