• Зустріч з книжковою блогеркою, письменницею та івент-менеджером Оксамиткою Блажевською

• Творча зустріч з актором кіностудії ім.Олександра Довженка, живе в Парижі та працює актором в Театрі дю Солей – Анатолієм Переверзєвим.

• Вдячність студентам та куратору групи за сприяння в зйомках короткометражного фільму "Сон з минулого"

• Екскурсія до бібліотеки

• Інтелектуальна гра «Сторінками творчості Тараса Григоровича Шевченка»

• В читальній залі Ужгородської публічної бібліотеки відбувся культурно-мистецький захід «Тарас Шевченко – геній пензля і пера»

До 1 липня триватиме прийом документів на здобуття міської премії імені Петра Скунця.

Уже традиційно Ужгородська міська рада проводить конкурс на здобуття міської премії імені Петра Скунця – творчої відзнаки, якою нагороджують літераторів та краєзнавців, твори яких популяризують Ужгород, його історію, сучасність.
На здобуття премії щорічно висувають високохудожні твори, опубліковані окремими книгами, які вийшли в друк протягом останніх трьох років та стали помітним явищем у літературі чи краєзнавстві.
Премією нагороджуються літератори та краєзнавці, які проживають та зареєстровані в Ужгороді.
Висунення кандидатур на здобуття Премії проводиться колективами творчих спілок, організацій, об’єднань, товариств, навчальними закладами, видавництвами, редакціями газет та журналів, управлінням у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради. Самовисунення кандидатур не допускається. Книги, твори, видання, номіновані іншими преміями чи перевидані, не висуваються на здобуття премії. Ця відзнака є персональною і присуджується лише один раз. Може присуджуватися й посмертно.
Премія імені Петра Скунця встановлюється у трьох номінаціях: художня література; краєзнавча література; альбомне видання.
Твори на здобуття Премії надсилаються до 1 липня на адресу Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради : пл. Поштова, 3, м. Ужгород, 88000, email – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
До участі у конкурсі допускаються автори, чиї твори, написані українською мовою, подані до конкурсної комісії і відповідають вимогам положення.
До творів у трьох примірниках додаються:
- творча характеристика на автора-претендента з персональними даними;
- ксерокопії рецензій і відгуків на видання (якщо такі є);
- протокол засідання установи чи організації, яка висуває кандидатуру.
Колектив авторів твору, представленого на здобуття премії, не може становити більше трьох осіб. Відтак як Премія є персональною, то кандидатом на присвоєння Премії та звання «Лауреат міської премії імені Петра Скунця» може бути тільки одна особа з числа осіб колективу авторів висунутого видання, про що має бути зафіксовано у протоколі засідання установи чи організації, яка висуває номінанта.
Надіслані матеріали, що не відповідають положенню, не розглядаються. Твори, розглянуті конкурсною комісією, залишаються для поповнення фондів бібліотек комунального закладу «Ужгородська публічна бібліотека». Особам, удостоєним Премії, присвоюється звання «Лауреат міської премії імені Петра Скунця» і вручається диплом, почесний знак лауреата та грошова премія у розмірі 30 тисяч гривень у кожній номінації.

Детальніше ознайомитися з Положенням про Премію можна за посиланням http://surl.li/ubhea